• Tinder
Tinder Gold 1 Ay
229.75 ₺
Tinder Plus 1 Ay
136.50 ₺

Tinder; yeni insanlarla tanışmak için dünyanın en popüler uygulamasıdır. Yeni insanlarla tanışmak, sosyal ağınızı genişletmek, seyahat ederken yerlilerle tanışmak veya yalnızca şu anda yaşamak için buradaysanız, doğru yere geldiniz.

Eşleş, Sohbet Et, Buluş mantığı ile dünya çapında en popüler uygulamalardan biri olan Tinder uygulaması için Tinder Abonelik paketlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alarak sahip olabilirsiniz.

Tinder Abonelik paketleri Tinder Gold Abonelik, Tinder Plus Abonelik olarak ikiye ayrılır. Bu paketler ile boots, sınırsız beğeni hakkı, sınırsız like, geri alma gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Tinder Abonelik ile sizi beğenenleri görerek eşleşme şansınızı daha çok arttırın. Eşleş, Sohbet Et, Buluş ve arkadaşlıklarını ilerlet keyifli sohbetler ve keyifli zamanlar sizi bekliyor. Tinder Abonelik paketleri sizi bekliyor. Tinder Gold ve Tinder Plus kodları sadece TR konumunda geçerlidir.

Satın alınan kodlar 30 gün içerisinde aktive edilmesi gereklidir. Eğer aktif aboneliğiniz varsa (plus ve gold aboneliği) o abonelik süreleri bittikten sonra bizden aldıkları kodları aktive edebilir aktif abonelikte kullanamayabilirsiniz.

Daha önceden ücretli üyelik kullanıldıysa kod aktif olmaz. Hesabınızda aktif bir kod (plus,gold) varsa önce hesabı silip tekrar kayıt olursanız kodu kullanabilirsiniz.


Canlı Destek