• BluTV Hediye Kartı
Blu TV 1 Aylık Dijital Abonelik Kodu
73.0 ₺
Blu TV 3 Aylık Dijital Abonelik Kodu
175 ₺
Blu TV 6 Aylık Dijital Abonelik Kodu
328.25 ₺
Blu TV 12 Aylık Dijital Abonelik Kodu
498.75 ₺

BluTV Hediye Kartı Nedir ?
Dijital yayın platformu olan BluTV'de Blutv Hediye Kartı satın alarak dilediğiniz filmi ve diziyi kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

BluTV ile HD Dizi, Film, Spor ve Canlı TV Keyfi Ayda Sadece ₺15.90! Bu Fırsatı Kaçırma! BluTV'de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle! Sorunsuz Üyelik İptali. Hemen İzlemeye Başla. Donmadan Kesintisiz İzle. Yerli Dizi ve Filmler.
 

BluTV Hediye Kartı Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​BluTV​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  BluTV paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BluTV Hediye Kartı Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Blutv-hediye-karti/ sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz BluTV Hediye Kartı miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

BluTV Hediye Kartı Nereden alınır ?
BluTV Hediye Kartı satın almak, en ucuz BluTV Üyelikleri fiyatları için PindepaGO. Güvenli BluTV Hediye Kartı , BluTV Hediye Kodu  almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.

 


Canlı Destek