• Travian Legends
Travian 30 Altın Paketi
31.25 ₺
Travian 100 Altın Paketi
88.75 ₺
Travian 250 Altın Paketi
182.25 ₺
Travian 600 Altın Paketi
390.75 ₺
Travian 1600 Altın Paketi
937.5 ₺

Travian Legends oyunu web Tabanlı bir çeşit strateji ve savaş oyunudur. 2003 yılından bu yana hizmet veren oyunda birçok güncelleme yapılmış ve bu güncellemeler ile oyunda çok köklü olmasa da bir dizi değişiklikler yapılmıştır.

Oyuna başladığınız andan itibaren size ait bir köyünüz ve kahramanınız bulunmaktadır. Kahramanın köyde yapması gereken bir takım görevler bulunmaktadır ve bu görevleri yerine getirirseniz gelişiminiz diğer oyunculara göre daha hızlı olacaktır. Başlangıçta yapmanız gereken en önemli şey görevleri yerine getirmektir. Ayrıca hammadde kaynakları ilk bir hafta için üretim açısından tek kaynağınızdır ve seviyeleri ne kadar yüksek olursa sizin için o kadar faydalı olur.

Travian Legends Altın Satın Al, PindepaGO.com sitesinden nasıl satın alınır?
Sitemize giriş yaptıktan sonra oyunlar kategorisinde ''​Travian Legends​”' sekmesine tıklayıp detayına ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz  Travian Legends paketini sitemize üye olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Travian Legends Altın Satın Al nasıl yapılır ?

1. Adım: https://pindepago.com/Travian-legends/ sayfasına giriş yapınız.
2. Adım: Almak istediğiniz Travian Legends Altın miktarını belirleyip Satın Al yapınız.
3. Adım: Sepete eklenen ürününüze sepet iconuna tıklayıp ulaşınız ve ödeme yapmak istediğiniz ödeme methodunu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayınız. Tamamlanan Siparişinize Siparişlerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Travian Legends Altın Nereden alınır ?
Travian Legends Altın satın almak, en ucuz Travian Legends Altın fiyatları için PindepaGO. Güvenli Travian Legends AltınTravian Legends Altın Kodu almak için PindepaGO.com'u ziyaret edebilirsiniz.


Canlı Destek